Özgür Doğalgaz & İnşaat, Mühendislik San. ve Tic.

Schwank

Klima

Özgür Doğalgaz, iklimlendirme teknolojilerinin en mobil hali olan klima sistemlerinin kurulumu, keşif işlemleri alanlarında hizmetinizdedir. Klima kullanımında en verimli kullanıma ulaşmak için ilk aşama olan montaj ve keşif aşamaları çok önemlidir. Eskişehir klima montaj servisi olarak klimalarınızın en sağlıklı şekilde çalışacağı en güvenli noktayı belirlemekte, en doğru şekilde montajı yaparak her yere erişimini sağlamaktayız. 

Eskişehir’in tüm bölgelerine en hızlı şekilde ulaşan firmamız, gereken araç gereç donanımına fazlasıyla sahiptir. son teknoloji ekipmanlar kullanarak montaj ve keşif aşamasında hata payını sıfıra indirmekteyiz.

Eskişehir klima servisleri olarak montaj işlemlerinin yanında klima konusunda karşılaşacağınız tüm arızaların da çözümü için çalışmaktayız. Teknik ekipmanlarımızla klimam soğutmuyor/ ısıtmıyor, klimam su kaçırıyor, klimam gürültülü çalışıyor, klima kumandayı algılamıyor, klimam çalışmıyor, kısa devre yapıyor, klima fanı çalışmıyor gibi yaşadığınız tüm arızalara müdahale edebilmekteyiz.

 

Özgür Doğalgaz İletişim Bilgileri

Adres: Prof. Dr. Orhan Oğuz Caddesi No: 21 / E / ESKİŞEHİR

Gsm: 0506 322 68 37 | 0552 475 19 65

Keşif Formu