Özgür Doğalgaz & İnşaat, Mühendislik San. ve Tic.

Schwank

Ocak Şofben Tesisatı

Ocak şofben tesisat uygulamalarımız projelendirme ve uygulama olarak hazırlanmaktadır. Öncelikle tesisatın kurulacağı binayı inceleyerek gerekli notları alıyoruz. Bu notlar çizilecek projede ve kullanılacak malzemede bizleri yönlendirmektedir.

İlk adım olarak proje çizimine başlanır. Ocak şofben tesisat projenizi kullanılacak alanın büyüklüğü konumu gibi değişkenler göz önüne alarak uygun bir şekilde hazırlıyoruz. Ocak ve şofbenin kurulacağı alanlar dikkat edilerek belirlenir ve mühendislerimiz projeyi onaya uygun bir şekilde hazırlarlar.

Gerekli onaylar alındıktan sonra sır uygulamada. Uygulama çalışmalarımız tecrübeli ekibimizle en hızlı şekilde gerçekleştirilmektedir. Kullanılan malzemelerin seçiminden yapılan işin her ayrıntısına kadar dikkatle belirlenir ve uygulanır.

Özgür Doğalgaz olarak ocak şofben tesisatı ile ilgili tüm hizmetleri sunmaktayız. Ücretsiz keşif hizmetimizden faydalanmak için bizleri arayabilir yada sitemiz üzerinden form göndererek size ulaşmamızı sağlayabilirsiniz.

 

Özgür Doğalgaz İletişim Bilgileri

Adres: Prof. Dr. Orhan Oğuz Caddesi No: 21 / E / ESKİŞEHİR

Gsm: 0506 322 68 37 | 0552 475 19 65

Keşif Formu